VYPREDANÉ!

AKO STVORENÉ PRE RODINU

Nadštandardné, no cenovo dostupné. Komorné, ale aj plné priestoru pre rodinný život. Také je bývanie v bytoch Green Avenue. V projekte situovanom v novovznikajúcej modernej časti mesta, v lokalite v tesnom kontakte s prírodou. Moderná mestská architektúra v sebe spája čisté línie, kvalitné materiály a prírodné prvky dreva. Vzniká tak mestské bývanie s nádychom vidieka, späté s okolitou prírodou.

PONUKA BYTOV

V projekte nájdete šikovné 1-izbové byty, dispozične rozumné 2-izbové byty, ale aj plnohodlné 3-izbové a veľkorysé 4-izbové byty, s príjemnou loggiou, balkónom alebo priestrannou terasou.

1-izbové byty

V šikovných jednoizbových bytoch so samostatnou predsieňou a integrovanou kúpeľňou s WC nájdete kuchyňu prepojenú s obývacími priestormi, z ktorých je vstup na priestrannú loggiu. Prakticky a priestorovo účelne využitých až 48 m2.

od 109 900 €
pivničná kobka v cene

2-izbové byty

V projekte nájdete niekoľko typov dvojizbových bytov, všetky však dispozične rozumne riešené, bez hluchých metrov štvorcových, strategicky prispôsobené pre najkomfortnejšie bývanie. Samostatná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa aj samostatné WC.

od 99 900 €
pivničná kobka v cene

3-izbové byty

Ponúkajú pohodlný životný priestor aj pre väčšiu rodinu. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých dispozičných riešení a nebudete mať núdzu o úložné priestory, dokonca sú aj byty so samostatným šatníkom. Určite poteší aj exteriérový priestor – loggia z izby aj priestranný balkón z obývačky.

od 154 900 €
pivničná kobka v cene

4-izbové byty

Dokonalý priestor pre rodinný život – v každom z dispozičných riešení nájdete absolútne súkromie pre každého člena domácnosti aj množstvo priestoru pre spoločné chvíle v obývacej izbe. Maximálny komfort ponúkajú byty s dvomi kúpeľňami alebo s veľkou strešnou terasou.

od 194 900 €
pivničná kobka v cene

BÝVANIE VO VYSOKOM ŠTANDARDE

Lepšie miesto pre život robí z vášho bytu kvalitné vybavenie. Už v cene bytu preto dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Štandard nie je súčasťou štvorizbových bytov.

  • Teplovodné podlahové kúrenie
  • Predpríprava na klimatizáciu a elektricky ovládané exteriérové žalúzie
  • Rekuperácia v každej izbe
  • Keramické obklady a dlažby
  • Interiérové dvere s obložkovou zárubňou
  • Laminátová podlaha

VAŠE NOVÉ BÝVANIE VO VIRTUÁLNEJ REALITE

Poprechádzajte sa po svojom novom byte už teraz. Vyskúšajte, ako sa v ňom bude žiť. Zlaďte si ho podľa svojho vkusu, vyberte si obklady kúpeľne, dekory nábytku, podláh a dverí a pozrite si hneď, ako bude váš byt vyzerať. To všetko vďaka obhliadke vo virtuálnej realite, kde si jednotlivé štýly zariadenia môžete preklikávať. A návrh, ktorý sa vám najviac páči, môžete priamo z virtuálnej reality poslať predajcovi. Celým postupom vás prevedie video.

newsletter

Ostaňme v kontakte

Prihláste sa na odber newslettra a o všetkých novinkách v projekte budete vedieť ako prví.