KUCHYNSKÁ LINKA A VONKAJŠIE
PARKOVANIE V CENE BYTU

AKO STVORENÉ PRE RODINU

Nadštandardné, no cenovo dostupné. Komorné, ale aj plné priestoru pre rodinný život. Také je bývanie v bytoch Green Avenue. V projekte situovanom v novovznikajúcej modernej časti mesta, v lokalite v tesnom kontakte s prírodou. Moderná mestská architektúra v sebe spája čisté línie, kvalitné materiály a prírodné prvky dreva. Vzniká tak mestské bývanie s nádychom vidieka, späté s okolitou prírodou.

PONUKA BYTOV

V projekte nájdete šikovné 1-izbové byty, dispozične rozumné 2-izbové byty, ale aj plnohodlné 3-izbové a veľkorysé 4-izbové byty, s príjemnou loggiou, balkónom alebo priestrannou terasou.

1-izbové byty

V šikovných jednoizbových bytoch so samostatnou predsieňou a integrovanou kúpeľňou s WC nájdete kuchyňu prepojenú s obývacími priestormi, z ktorých je vstup na priestrannú loggiu. Prakticky a priestorovo účelne využitých až 48 m2.

od 109 900 €
pivničná kobka v cene

2-izbové byty

V projekte nájdete niekoľko typov dvojizbových bytov, všetky však dispozične rozumne riešené, bez hluchých metrov štvorcových, strategicky prispôsobené pre najkomfortnejšie bývanie. Samostatná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa aj samostatné WC.

od 99 900 €
pivničná kobka v cene

3-izbové byty

Ponúkajú pohodlný životný priestor aj pre väčšiu rodinu. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých dispozičných riešení a nebudete mať núdzu o úložné priestory, dokonca sú aj byty so samostatným šatníkom. Určite poteší aj exteriérový priestor – loggia z izby aj priestranný balkón z obývačky.

od 154 900 €
pivničná kobka v cene

4-izbové byty

Dokonalý priestor pre rodinný život – v každom z dispozičných riešení nájdete absolútne súkromie pre každého člena domácnosti aj množstvo priestoru pre spoločné chvíle v obývacej izbe. Maximálny komfort ponúkajú byty s dvomi kúpeľňami alebo s veľkou strešnou terasou.

od 194 900 €
pivničná kobka v cene

BÝVANIE VO VYSOKOM ŠTANDARDE

Lepšie miesto pre život robí z vášho bytu kvalitné vybavenie. Už v cene bytu preto dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Vďaka nemu ušetríte náklady na rekonštrukciu či dodatočné nákupy a získate všetky výhody kvalitného nového zariadenia. Štandard nie je súčasťou štvorizbových bytov.

Chcete ešte zvýšiť komfort svojho bývania? Zabezpečíme vám aj štýlovú kuchynskú linku, exteriérové žalúzie alebo výkonnú klimatizáciu. Vyberte si z ponuky!

  • Teplovodné podlahové kúrenie
  • Predpríprava na klimatizáciu a elektricky ovládané exteriérové žalúzie
  • Rekuperácia v každej izbe
  • Keramické obklady a dlažby
  • Interiérové dvere s obložkovou zárubňou
  • Laminátová podlaha

VAŠE NOVÉ BÝVANIE VO VIRTUÁLNEJ REALITE

Poprechádzajte sa po svojom novom byte už teraz. Vyskúšajte, ako sa v ňom bude žiť. Zlaďte si ho podľa svojho vkusu, vyberte si obklady kúpeľne, dekory nábytku, podláh a dverí a pozrite si hneď, ako bude váš byt vyzerať. To všetko vďaka obhliadke vo virtuálnej realite, kde si jednotlivé štýly zariadenia môžete preklikávať. A návrh, ktorý sa vám najviac páči, môžete priamo z virtuálnej reality poslať predajcovi. Celým postupom vás prevedie video.

newsletter

Ostaňme v kontakte

Prihláste sa na odber newslettra a o všetkých novinkách v projekte budete vedieť ako prví.