Spúšťame predaj rodinných domov.

Moderné bývanie bez kompromisov.

Ak ide o vlastný domov, nechcete robiť kompromisy. Na lokalitu, priestor, vybavenie… A pri Green Avenue ich robiť ani nemusíte. Projekt ponúka bývanie v novovznikajúcej modernej časti Nitry, v bezpečnom, tichom a zelenom prostredí. Príroda v bezprostrednom okolí, ale aj praktická dostupnosť centra mesta a na diaľnicu robia z Green Avenue jasnú voľbu pre každého, kto chce bývať na úrovni, v meste, no s pokojnou vidieckou atmosférou.

green avenue - domy

Viac ako 5P pre rodinný život

Dosť miesta pre celú rodinu. Nielen v interiéri domov, ale aj vonku na záhrade, v okolí so zelenými plochami a detským ihriskom.

Priestor

Domy navrhnuté tak, aby malo všetko svoje miesto. Bez hluchých metrov štvorcových. S logicky oddelenou dennou a nočnou časťou domu. S dvomi kúpeľňami. Veď bývanie v dome si máte užívať.

Praktickosť

Vysoký technický štandard stavby, kvalitné materiály, prémiový štandard vybavenia – tomu hovoríme bývanie na úrovni.

Prémiovosť

Cíťte sa komfortne a oddychujte, v Green Avenue budete mať na to dosť času – nemusíte robiť taxikára pre deti, ani výlet do centra mesta nepotrebuje logistický plán. Ani staroslivosť o vlastnú záhradu vaše plány nebude obmedzovať.

Pohodlie

Dosť blízko centra Nitry a na skok od kompletnej občianskej vybavenosti, dosť blízko prírody, dosť blízko strategickým dopravným uzlom. Pokojná lokalita, v ktorej sa rýchlo dostanete ku všetkému, čo potrebujete k spokojnému životu.

Poloha

Vaše súkromie je chránené – tu ste v menšom komornom projekte, v zástavbe prevažne rodinných domov, bez ruchu mestských ulíc. Je to prostredie bezpečné pre vás aj vaše deti.

Privátny charakter

Ponuka domov v predpredaji

Architektonicky sú domy navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru pre rodinný život, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéri. V projekte nájdete dvojpodlažné 5-izbové rodinné domy, s garážou alebo dvojgarážou. Tieto tehlové domy s praktickými dispozíciami majú oddelenú dennnú a nočnú časť domu, jednu kúpeľňu na poschodí a jednu na prízemí. Prvých 13 domov v predpredaji sa ponúka v štádiu dokončenia holodom, avšak pre vaše dokonalé pohodlie je možné dokončiť dom aj do prémiového štandardu.
Cena v prevedení holodom je od 219 000 €.

exteriér domov green avenue

Galéria

Bývanie vo vysokom štandarde

ikona
Kvalitný dom z keramických tvárnic Porotherm
ikona
Teplovodné podlahové kúrenie Rehau
ikona
Okná Rehau s izolačným trojsklom
ikona
Predpríprava na klimatizáciu a elektricky ovládané exteriérové žalúzie
ikona
Fasáda so zatepľovacím systémom Baumit v kombinácii s keramickým obkladom
ikona
Kotol na kúrenie a ohrev vody Viessmann

Kontaktujte nás už dnes!

Využite možnosť získať svoj vysnívaný dom za výhodné predpredajové ceny.

Predajcovia

predajca

Martin Štetiar
+421 915 577 410
stetiar@pupava.com​

predajca

Zuzana Solčanská
+421 905 200 322
solcanska@pupava.com​ ​

Klientské centrum
Halenárska 11
917 01 Trnava ​